Naprawa ekranu nawigacji mercedes comand ntg4 W204

Nawigacja NTG 4 w204

Niektóre auta cierpią z powodu przewlekłych usterek dotykających znaczną część egzemplarzy danego modelu. W przypadku przed lift-owej wersji mercedesa klasy C W204 (MY2007 – 2011) jednym z często psujących się elementów jest ekran nawigacji comand NTG4. Na szczęście pechowa cześć była montowana jedynie w tym modelu i jest dość charakterystyczna – ekran jest ruchomy i po włączeniu nawigacji wyjeżdża z deski rozdzielczej. W autach po liftingu ekran został zastąpiony innym modelem, którego awaryjność znacząco spadła w porównaniu do poprzednika.

Niestety 4 lata produkcji aut z wadliwym podzespołem postawiło wielu właścicieli mercedesów przed niemiłą decyzją – wymienić uszkodzony ekran na nowy, którego cena przyprawia nas o ból głowy czy zrezygnować z dodatkowego wyposażenia jakim jest radio z nawigacją.

 

Dzięki pracy naszego zespołu udało nam się zlokalizować jedną z głównych przyczyn problemów z ekranem NTG4 W204 i proponujemy alternatywę – naprawę ekranu. Nie każdy egzemplarz zakwalifikuje się do naprawy jednak radzimy sobie z przeważająca częścią z nich. Przed przystąpieniem do naprawy każdy egzemplarz jest diagnozowany w celu ustalenia dokładnej przyczyny problemu.

Zakres napraw obejmuje usterki takie jak:

– brak podświetlenia ekranu

– ekran nic nie wyświetla

– białe pasy/artefakty na ekranie

Masz problem ze swoją nawigacją – zapraszamy do SCS!

Masz do nas daleko? Codziennie odwiedzają nasz wszystkie popularne firmy kurierskie. Nie ma problemu aby dostarczyli nam również  twoją nawigację.

Przejdź do paska narzędzi