Naprawa ekranu nawigacji NTG4 W204

Aktualności / Serwis nawigacji
Naprawa Ekranu nawigacji

Niektóre auta cierpią z powodu przewlekłych usterek dotykających znaczną część egzemplarzy danego modelu. W przypadku przed lift-owej wersji mercedesa klasy C W204 (MY2007 – 2011) jednym z często psujących się elementów jest ekran nawigacji comand NTG4. Na szczęście pechowa cześć była montowana jedynie w tym modelu i jest dość charakterystyczna – ekran jest ruchomy i po włączeniu nawigacji wyjeżdża z deski rozdzielczej. W autach po liftingu ekran został zastąpiony innym modelem, którego awaryjność znacząco spadła w porównaniu do poprzednika.

Niestety 4 lata produkcji aut z wadliwym podzespołem postawiło wielu właścicieli mercedesów przed niemiłą decyzją – wymienić uszkodzony ekran na nowy, którego cena przyprawia nas o ból głowy czy zrezygnować z dodatkowego wyposażenia jakim jest radio z nawigacją.

 

Dzięki pracy naszego zespołu udało nam się zlokalizować jedną z głównych przyczyn problemów z ekranem NTG4 W204 i proponujemy alternatywę – naprawę ekranu. Nie każdy egzemplarz zakwalifikuje się do naprawy jednak radzimy sobie z przeważająca częścią z nich. Przed przystąpieniem do naprawy każdy egzemplarz jest diagnozowany w celu ustalenia dokładnej przyczyny problemu.

Zakres napraw obejmuje usterki takie jak:

– brak podświetlenia ekranu

– ekran nic nie wyświetla

– białe pasy/artefakty na ekranie

Masz problem ze swoją nawigacją – zapraszamy do SCS!

Masz do nas daleko? Codziennie odwiedzają nasz wszystkie popularne firmy kurierskie. Nie ma problemu aby dostarczyli nam również twoją nawigację.

Powiązane Posty

Nawigacja Nissan Connect LCN2

Nissan Connect 3 LCN3 – Nowa mapa do nawigacji

Nowa Mapa Audi MMI 3G Plus 2019

Nowa Mapa Audi MMI 3G Plus 2019

Nawigacja Becker map pilot w samochodach marki mercedes

Naprawa nawigacji Mercedes Becker Map Pilot

Nowa mapa Audi MMI 3G basic

Nowa mapa Audi MMI 3G basic 2019

Przejdź do paska narzędzi