Naprawa nawigacji Mercedes Becker Map Pilot

Aktualności / Serwis nawigacji
Nawigacja Becker map pilot w samochodach marki mercedes

Jeżeli masz problem z nawigacja Mercedes Becker Map Pilot to dobrze trafiłeś. Twoja nawigacja nie uruchamia się, komputer jej nie wykrywa lub chciałbyś jedynie zaktualizować mapy do najnowszej dostępnej wersji – zapraszamy do SCS przy ul. Kruszwicka 14 w Szczecinie.
Poszerzyliśmy naszą ofertę o usługę naprawy nawigacji GPS Mercedes Becker Map Pilot.
Doskonale radzimy sobie z popularnymi problemami tych nawigacji takimi jak m.in. problem z wykrywaniem urządzenia w aucie lub po podłączeniu do komputera. Dla sprawnych urządzeń dostępne są najnowsze mapy całej Europy. Brak polskiego menu w urządzeniu? Nie stanowi to dla nas problemu – Zapraszamy do SCS.

W przypadku większości problemów wystarczy nam samo urządzenie gps mercedes Becker Map Pilot. Posiadamy instalacje serwisową , dzięki której naprawy i testy są przeprowadzane bez konieczności podłączania urządzenia w aucie. Gdy masz do nas daleko to nic straconego – urządzenie można przesłać do nas pocztą lub kurierem a my po zakończeniu naprawy odeślemy je na wskazany adres. Pamiętaj aby przy wysyłce dołączyć do urządzenia swoje dane adresowe z numerem telefonu oraz opis usterki z jaką mamy się zająć.

Powiązane Posty

Nowa Mapa Audi MMI 3G Plus 2019

Nowa Mapa Audi MMI 3G Plus 2019

Nowa mapa Audi MMI 3G basic

Nowa mapa Audi MMI 3G basic 2019

Naprawa Ekranu nawigacji

Naprawa ekranu nawigacji NTG4 W204

Przejdź do paska narzędzi