Naprawa nawigacji Mercedes Becker Map Pilot

Jeżeli masz problem z nawigacja Mercedes Becker Map Pilot to dobrze trafiłeś. Twoja nawigacja nie uruchamia się, komputer jej nie wykrywa lub chciałbyś jedynie zaktualizować mapy do najnowszej dostępnej wersji – zapraszamy do SCS przy ul. Kruszwicka 14 w Szczecinie.
Poszerzyliśmy naszą ofertę o usługę naprawy nawigacji GPS Mercedes Becker Map Pilot.
Bez problemu radzimy sobie z popularnymi problemami tych nawigacji takimi jak m.in. problem z wykrywaniem urządzenia w aucie lub po podłączeniu do komputera. Dla sprawnych urządzeń dostępne są najnowsze mapy całej Europy. Brak polskiego menu w urządzeniu? Nie stanowi to dla nas problemu – Zapraszamy do SCS.

W przypadku większości problemów wystarczy nam samo urządzenie gps mercedes Becker Map Pilot. Posiadamy instalacje serwisową , dzięki której naprawy i testy są przeprowadzane bez konieczności podłączania urządzenia w aucie. Gdy masz do nas daleko to nic straconego – urządzenie można przesłać do nas pocztą lub kurierem a my po zakończeniu naprawy odeślemy je na wskazany adres. Pamiętaj aby przy wysyłce dołączyć do urządzenia swoje dane adresowe z numerem telefonu oraz opis usterki z jaką mamy się zająć.

Przejdź do paska narzędzi