NaviTeam

Naprawiamy, modernizujemy i aktualizujemy oprogramowanie - polskie mapy i menu - oraz podzespoły w nawigacjach GPS tak samochodowych jak i przenośnych.
NaviTeam
NaviTeam2 days ago
Takiej promocji na nawigacje Garmin jeszcze nie było! Cena w sklepie Garmin to ponad 1000zł
Nasza cena to zaledwie 550zł za nawigację z najwyższej półki Garmin DriveSmart 51 LMT-D.
NaviTeam
NaviTeam2 weeks ago
Najnowsza mapa w wersji 2020-1 do nawigacji BMW NBT jest już dostępna. Nie jesteś pewny, czy pasuje do twojego modelu? Można to łatwo sprawdzić w informacjach o wersji. Jeżeli widzisz tam Road Map Europe West NEXT ta mapa jest właśnie dla ciebie.
NaviTeam
NaviTeam2 weeks ago
Najnowsza mapa w wersji 2020-1 do nawigacji CIC High Premium jest już dostępna. Nie jesteś pewny, czy pasuje do twojego modelu? Można to łatwo sprawdzić w informacjach o wersji. Jeżeli widzisz tam Road Map Europe West Premium ta mapa jest właśnie dla ciebie.
NaviTeam
NaviTeam2 weeks ago
Dobra wiadomość dla właścicieli Porsche - w modelach z systemem nawigacyjnym PCM 4.0 możliwa jest już pełna konwersja aut sprowadzonych z USA. Uruchamiamy europejski region, polski język oraz najnowsze mapy. System PCM 4.0 montowany był w modelach 917/Boxter, 911, Macan oraz Panamera po 2016 roku.
NaviTeam
NaviTeam3 weeks ago
Najnowsza mapa do nawigacji Audi 3G jest już dostępna. Wersja 6.30.1 przewidziana na 2020 rok
NaviTeam
NaviTeam3 weeks ago
Najnowsza mapa V5 2019/2020 do nawigacji NTG 5.5 w autach Mercedes-Benz jest już dostępna. Nawigacja montowana była w modelach klasy C, E oraz CLS.

 

Przejdź do paska narzędzi