SCS Nawigacje

Naprawiamy, modernizujemy i aktualizujemy oprogramowanie - polskie mapy i menu - oraz podzespoły w nawigacjach GPS tak samochodowych jak i przenośnych.
SCS Nawigacje
SCS Nawigacje2 weeks ago
Audi Smartphone Interface czyli Apple CarPlay lub Android Auto w samochodach marki Audi to funkcja, która zintegruje twój telefon z systemem multimedialnym MIB. Nie masz tej funkcji w swoim aucie? Dla nas to nie problem - uruchomimy ją w kompatybilnych urządzeniach.
SCS Nawigacje
SCS Nawigacje3 weeks ago
Rewelacyjny Tomtom w atrakcyjnej cenie 399zł. W cenie sprzętu darmowe aktualizacje map - co kwartał do pobrania nowa mapa za którą nic nie płacisz.
SCS Nawigacje
SCS Nawigacje4 weeks ago
Toyota zaskakuje nowościami. Nawigacja TNS350 również doczekała się aktualizacji. Najnowsza mapa wydana na 2019/2020 rok pasuje m.in do modeli: Avensis, Auris, Aygo, Corolla, Corolla Verso, Hiace, Hilux, iQ, Land Cruiser 150 200, Prius, Rav4, Verso, Yaris.
SCS Nawigacje
SCS Nawigacje4 weeks ago
Toyota również wydała nową mapę. Tym razem aktualizacja dotyczy nawigacji TNS510 z modeli Avensis, Auris, Corolla, Rav4, Verso, Corolla, Verso, Hilux. Najnowsza mapa Europy 2019/2020 ver.1 jest już dostępna.
SCS Nawigacje
SCS Nawigacje4 weeks ago
Wakacje to czas wyjazdów, podczas których nowa mapa może okazać się przydatna. Właściciele Fordów mogą już się zaopatrzyć w jej najnowszą wersję - F8 to nowa mapa europy do nawigacji sync 2 w modelach takich jak Fusion , Mondeo , Escape , Kuga Explorer, Edge.
SCS Nawigacje
SCS Nawigacje4 weeks ago
Już jest! Nowa mapa Europy do nawigacji Mercedes Becker Map Pilot - wydanie na 2019 rok w wersji V18. Aktualizacje wykonujemy zazwyczaj w przeciągu dnia roboczego. Przed wakacyjnym wyjazdem warto zaopatrzyć się w najnowsze mapy.

 

Przejdź do paska narzędzi